نحوه نصب برنامه کلاسهای وبینار حین ازدواج - شبکه بهداشت و درمان شهرستان چالوس

 • اتصال به اینترنت
 • ابتدا نرم افزار Adobe connect در کامپیوتر خود نصب کنید.
 • می توانید از سایت http://www.farsroid.com/asobe-connect نسخه انروید و یا نسخه iosآن را از app store دانلود کنید.
 • باز کردن نرم افزار Adobe Connect
 • تایپ آدرس وبینار مربوطه در قسمت ذیل
 • http://connect.mazums.ac.ir/mb1
 • الف) اگر خانم و آقا هر کدام برنامه Adobe connect را به صورت جداگانه در گوشی خود نصب کرده اید در قسمت User neme آقا نام و نام خانوادگی خود را در گوشی خود وارد کرده و خانم نیز نام و نام خانوادگی خود را در گوشی خود وارد نماید.
 • ب) از یک گوشی مشترک استفاده کنید و در قسمت User neme اسم خود و همسر را وارد کنید.
 • حالا دکمه next را بزنید شما اکنون در برنامه ثبت نام می باشید.

 

 • جلسه آنلاین آموزشی(وبینار) فقط یکشنبه ها ساعت14-8 برگزار می گردد.

                                                         نحوه حضور در کلاسهای های وبینار                                     

 • ابتدا وارد برنامه نصب شده Adobe connect و سپس روی گزینه next کلیک می کنید گزینه Guest انتخاب کرده و کلید اینتر را می زنید و وارد برنامه کلاس آنلاین می شوید.
 • آیکن مجاور دایره قرمز که به شکل میکروفن نیز می باشد، جهت فعال سازی یا عدم فعال سازی اسپیکر محیط وبینار می باشد. در صورت عدم فعال سازی اسپیکر در محیط وبینار، دیگر صدایی از مخاطب در محیط شنیده نشده و فقط صدای برگزار کننده جلسه به گوش همگان می رسد.
 • جهت خروج از محیط ادوب کانکت، کافیست تا پنجره اصلی این صفحه را ببندید تا از محیط وبینار خارج شوید.

اقدام به خودکشی و هر نوع رفتار آسیب زننده به خود مثل خودزنی، اغلب نشانه ای از ابتلای فرد به یک اختلال روانپزشکی است و در ضمن اغلب نیازمند مداخله فوری از سوی یک متخصص است. عوامل مختلفی می توانند دست به دست هم داده و باعث شوند که کودک یا نوجوان اقدام به خودکشی نماید.

در بررسی علل خودکشی، اختلالات روانپزشکی مثل افسردگی در صدر علل قرار دارند. هر چند بسیاری از موارد اقدام به خودکشی منجر به فوت نمی شوند، اما هر یک اقدام به خودکشی، خطر اقدام بعدی را در خود فرد و یا اطرافیان او چندین برابر می کند. در نتیجه اقدام به خودکشی و تهدید به خودکشی در دانش آموز باید همیشه از سوی معلوم و والدین جدی گرفته شود.

شیوع اقدام به خودکشی در میان دختران سنین نوجوانی شایع تر از سایر گروه های سنی و جنسیتی می باشد، اما پسرها متاسفانه روش های خطرناک تری نسبت به دخترها برای خودکشی انتخاب می کنند. در نتیجه جان پسرها بیشتر از دخترها به دنبال خودکشی از دست می رود.

خودکشی تقلیدی نوعی از خودکشی است که در نوجوانان به دنبال شنیدن اخبار مدیریت نشده مربوط به خودکشی افراد دیگر و یا حتی به دنبال خودکشی یکی از دوستان یا همسالان رخ می دهد.

 

دقت بکنید که کودک (5 تا 12 سال) ممکن است فکر خودکشی داشته باشد ولی آن را به زبان نیاورد. به خاطر همین هیچ اشکالی ندارد که اگر کودکی علائم افسردگی را نشان می دهد، در مورد افکار خودکشی از او سوال کنیم.

 

نوجوانان (13 تا 18 سال) بیشتر از کودکان در خطر اقدام به خودکشی هستند. در نوجوانانی که در حالت های روزانه نوسان زیادی نشان می دهند و به طور مثال از یک حالت غمگین به سمت یک حالت خشمگین و پرانرژی می روند و یا ارتباط کلامی برقرار نمی کنند و یا تمایل به مصرف سیگار و مواد مخدر پیدا کرده اند، خطر اقدام به خودکشی بیشتر است.

 

چه باید کرد؟

دقت کنید که خودکشی یک اورژانس روانپزشکی است و هر وقت با کودک یا نوجوانی موجه شدید که حرف از خودکشی می زند و یا تهدید به خودکشی می کند، حتما این موضوع را در اسرع وقت با مربی منتخب در میان بگذارید تا او مداخلات لازم را انجام دهد. کودک یا نوجوانی که به خودکشی فکر می کند و یا از آن صحبت می کند ممکن است هر لحظه اقدام به خودکشی کند. بنابراین به هیچ عنوان نباید تنها گذاشته شود. باید به او گفته شود که نگران سلامتی او هستید و باید در اولین فرصت با مربی منتخب صحبت کند و سپس از طریق او به پزشک مراجعه کند.

صفحه1 از3

تماس با ما

سایت های مفید

8574714
امروز
دیروز
این هفته
هفته قبل
این ماه
ماه قبل
کل بازدید
380
1561
10326
10326
4044
67335
8574714

پیش بینی امروز
1224


آی پی شما34.225.194.102